Футболната десетка на Барса, държана от Кадис, докато Де Йонг и Куман виждат червено

И двете страни се мъчеха да създадат шансове в скучен начален период, но мачът оживя след почивката. Нападателят на 'Кадис' Алваро Негредо принуди Марк-Андре тер Стеген да направи прекрасна спирка секунди след рестарта, преди Мемфис Депай от Барселона да не успее да осъществи контакт с центриране на Луук де Йонг с проникнал гол.

• Страна:
  • Испания

Препъващата се форма на Барселона продължи, тъй като те бяха удържани до разочароващите 0-0LaLiga теглене в Кадис в четвъртък и приключи играта с 10 мъже, след като Френки де Йонг беше изгонен. И двете страни се мъчеха да създадат шансове в скучен начален период, но мачът оживя след почивката.

Нападателят на Кадис Алваро Негредо принуди Марк-Андре тер Стеген да спре добре след секунди след рестарта, преди Мемфис Депай от Барселона не успя да установи контакт с aLuuk de Jong кръстосайте с зяпналата цел. Нещата тръгнаха надолу за Барса в 65 -ата минута, когато халфът Де Йонг бе показан втори жълт картон за четири минути за хвърляне на удар.

Отборът на Роналд Куман бе длъжник на Тер Стеген, тъй като той отрече Салви Санчес един срещу един, а Рубен Собрино изстреля отскок, а вратата проникна. Depay пропусна златна възможност да го спечели за Барса в четвъртата минута на прекъсване, но изтегли удара си встрани, а Коеман беше изпратен в последните мигове за несъгласие.

Равенството напусна Барса седми в класирането с девет точки от пет мача. Кадис са 14 -и с шест от шест.

(Тази история не е редактирана от персонала на Top News и е автоматично генерирана от синдикиран емисия.)