Футбол-Мбапе се очаква да бъде в състава на ПСЖ за сблъсъка с Лион

Килиан Мбапе ще бъде включен в състава на Пари Сен Жермен за неделния мач от Лига 1 у дома за Олимпик Лион, след като получи контузия на глезена в Шампионската лига тази седмица, въпреки че ще го изпита в последната минута. Треньорът Маурисио Почетино заяви, че нападателят на Франция се е възстановявал добре от контузията, получена при равенството 1: 1 в клуб „Брюж“ в сряда. „Той е тренирал с групата с известно внимание.

Кредит на изображението: Twitter (@KMbappe)

Kylian Mbappe ще бъде включена в Париж Съставът на Сен Жермен за неделя Лига 1 игра у дома за Олимпик Лион, след като получи контузия на глезена в Шампионската лига тази седмица, въпреки че той ще се изправи пред тест в последната минута.

Треньор Маурисио Почетино каза Франция нападателят се възстановяваше добре от контузията, получена при равенството 1: 1 в клуб Брюж в сряда. „Той е тренирал с групата с известно внимание. Доволни сме от еволюцията и утре ще видим как ще реагира той, 'Почетино каза на пресконференция в събота.

грандиозното турне сезон 5 дата на излизане

Очаква се Лионел Меси да започне с Неймар за първата си игра в theParc des Princes, след като изигра 30 минути при победа с 2: 0 на Stade de Reims миналия месец и пълната игра на Brugge. ПСЖ води Лига 1 класиране с максимум 15 точки, седем пред Лион, които спечелиха последните си два мача след заеквания старт на сезона и победиха Рейнджърс с 2: 0 в Лига Европа в четвъртък.