Футболен Лил, държан от 10-ма играчи Волфсбург в откриването на Шампионската лига

Лил стартира кампанията си в Шампионска лига по разочароващ начин, тъй като те бяха удържани при равенство 0: 0 у дома от 10-членния VfL Волфсбург в група G във вторник. Френските шампиони имаха възможности, но им липсваше острота срещу германската страна, която защитник Джон Брукс изпрати малко след часа. И четирите отбора в групата имат една точка, след като по-рано във вторник Севиля и РБ Залцбург равенстваха 1: 1 в Испания.

Лил започна своята Шампионска лига кампанията по разочароващ начин, тъй като те бяха проведени при равенство 0: 0 у дома от 10 човека VfL Wolfsburg в група G във вторник. Французите шампионите имаха възможности, но им липсваше острота срещу германците страна, която имаше защитник Джон Брукс изпратен малко след час.

И четирите отбора в групата имат една точка след Севиля и RB Salzburg равенство 1-1 в Испания по -рано във вторник. Волфсбург се радваше на много притежание, но не успя да направи нито един опит през първото полувреме като Лил заплашен на почивката.

Джонатан Дейвид намери задната част на мрежата три минути след второто полувреме, след като Джонатан Иконе бе насочил топката надолу по пътя си, но целта беше кресирана, след като преглед на VAR постанови, че преди това е излязло от игра. продължи да настоява и Angel Gomes имаше златна възможност преди часа, само за английския нападател да прехвърли опита си над гредата.

В 63 -ата минута Брукс взе втори жълт картон за хандбала, но Лил , които взеха само пет точки в първите си пет мача от Лига 1, не успяха да се възползват.

(Тази история не е редактирана от персонала на Top News и е автоматично генерирана от синдикиран емисия.)