Футбол-Елче разочарова ритъма на Севиля

Севиля трябваше да се справи с точка, тъй като в неделя бяха изравнени с 1: 1 в Елче в ЛаЛига, с което завършиха 100% старта си за сезона. Елче, който избегна изпадане в последния ден на миналия манш, поведе през центъра на защитника Енцо Роко в 11 -ата минута след изящна топка от Фидел Чавес.

Севиля изравни в 40-ата с глава с най-големия голмайстор от миналия сезон Юсеф Ен-Несири и се справи за победата в края на мача. Кредит на изображението: Twitter (@SevillaFC_ENG)
  • Страна:
  • Великобритания

Севиля трябваше да се справи с точка, тъй като те бяха изравнени с 1-1 в Елче inLaLiga в неделя, приключвайки своя 100% старт на сезона.

mouni roy instagram

Елче, който избегна изпадането в последния ден на последния мандат, поведе през централния защитник Енцо Роко в 11 -ата минута след изящна топка от Фидел Чавес. Севиля изравни в 40-ата с глава от най-големия голмайстор на миналия сезон Юсеф Ен-Несири и отиде всичко за победата в края на играта.

Новият нападател Рафа Ме имаше два добри шанса да измъкне победа, като изхвърли първи удар от вътрешната страна на полето, преди да се насочи над гредата с последната възможност на играта дълбоко в спиране. Севиля има седем точки от първите си мачове, след като победи Райо Валекано с 3: 0 и Хетафе с 1: 0, докато Елче има две.

Реал Сосиедад победи Леванте с 1: 0 у дома благодарение на удар на Андер Баренексея малко преди полувремето, за да достигне шест точки и да сложи край на гостите без загуба.

(Тази история не е редактирана от персонала на Top News и е автоматично генерирана от синдикиран емисия.)