Ръгби-All Blacks избелва Австралия с 38-21 разгрома в Пърт

Дори червеният картон на Барет не успя да вдигне Wallabies, а защитникът Banks пропусна ъгъла с дузпа, за да нанесе още един шанс за точки. Тъй като Wallabies все още бележи гол в 37 -ата минута, Koroibete постави топката на линията, но опитът беше отменен, тъй като той пълзеше на колене под мол.

Представително изображение Image Credit: pixabay
  • Страна:
  • Австралия

Всички Черни блестяха в Перта слънцето с поредица от блестящи се опитва да удари Wallabies 38-21 в неделя и да запази доминиращия си старт в шампионата по ръгби.

All Blacks бяха човек в продължение на 20 минути през средата на едностранния сблъсък при Perth Стадион, с Джорди Барет червен картон за поставяне на ботуша си в лицето на крилото Марика Коройбете, когато скача, за да хване бокс. Това нямаше никакво значение, тъй като хората на Иън Фостър издухаха аванса на полувремето с 18-0, за да завършат победата с 3-0 на Wallabies в Купата на Бледислое , годишната поредица, оспорвана от thetrans-Tasman нации.

Вътре в центъра Дейвид Хавили грабна няколко опита, докато Барет , Уил Джордан , Антон Линерт-Браун и Джордж Бридж също преминаха за пет точки при победата с бонус точки. Това беше победа, която подчерта дълбочината на All Blacks, със стабилната ключалка Сам Уайтлок и половинките на първия избор Ричи Моунга и Аарон Смит всички останали в Нова Зеландия за раждането на децата им.

животинско царство сезон 5 netflix

„Просто трябваше да си свършим работата ... и аз просто се гордея с момчетата днес, за да свършат работата“, каза свободното напред Арди Савеа, който застана на мястото на капитан Уайтлок. 'Просто показва дълбочината на нашия екип.'

Австралия, която остана без резултат до 50 -ата минута, бе опитала от Folau Fainga'a, Nic White и TomBanks но никога не бяха в мача, след като пропиляха низ от голове в началното полувреме. „Нашите обороти водят до грешки. Нова Зеландия наистина е добър за оборота “, каза капитанът Майкъл Хупър.

'Първо трябва да имаме повече търпение с топката.' Това беше жесток натиск на All Black от самото начало, с техните нападатели, които разбиваха Wallabies по време на scrum-time и на задната линия Барет братя, които се комбинират, за да повлияят на таблото.

Боден Барет вдигна две ранни дузпи и постави началния опит на брат Джорди в 17 -ата минута с дриблиран удар в халфовата линия, който разкъса защитата на Wallabies. Конверсията на flyhalf изведе All Blacks с 13-0 преди 20-ата минута.

е как да обучите дракона си 3 последния филм

Валабиите спечелиха своя дял от топката, но многократно я пропиляха, като нервният Ноа Лолесио пропусна отблизо дузпа директно отпред в 28-ата минута. Дори червеният картон на Барет не би могъл да вдигне Wallabies и fullbackBanks пропусна ъгъла с дузпа, за да удари още един шанс за точки.

Тъй като Wallabies все още бележи гол в 37 -ата минута, Koroibete постави топката на линията, но опитът беше отменен, тъй като той пълзеше на колене под мол. И все пак, един човек надолу, All Blacks контраатакува блестящо през своите нападатели, като център Хавили се докосна в задната част на купчина секунди преди сирената, за да даде преднина на гостите с 18-0 на почивката.

Надеждите за завръщане на Wallabies избледняха, тъй като All Blacks бяха възстановени на 15 мъже, въпреки че Fainga'a грабна опит за 50 -ата минута след интелигентна пробив на линия от scrumhalf Tate McDermott. Съпротивата на Австралия продължи всичките пет минути, преди Акира Йоан да отхвърли трима защитници близо до дясното крило, за да организира опита на Йордания.

След това Хавили отбеляза първия от двата опита за прихващане, нахвърляйки се върху грешен пас от бравата Мат Филип и затваряйки на 80 метра, за да постави All Blacks 28-7 в часовата маркировка. направиха втори опит за прихващане, като се натъкнаха на превъзходен центриране от TJ Perenara, тъй като All Blacks отбелязаха втората си победа в шампионата по ръгби, след като разбиха Австралия 57-22 в Eden Park миналия месец.

(Тази история не е редактирана от персонала на Top News и е автоматично генерирана от синдикиран емисия.)