Наполи продължи перфектно с победа с 4: 0 при Удинезе

Лого на Неапол Кредит на изображението: ANI
  • Страна:
  • Италия

Четирима мъже. Четири докосвания. Една изискана цел.

Наполи изпълни комплект до съвършенство за втория си гол при победа с 4: 0 в Удинезе в понеделник, което удължи перфектния старт на отбора до Серия А.

LorenzoInsigne изпълни свободния си удар към FabiánRuiz който след това вдигна топката към далечната греда за Калиду Кулибали да се затича и да премине за Амир Рахман , който го оглави.

Другите цели на Наполи също заслужаваха възхищение.

Гостите поведоха при центриране от топката на Марио Руи настрои лоб изстрела на Insigne, който Виктор Osimhen наби се.

Кулибали добави още един след почивката с усилено усилие след поредния свободен удар. Резервен Хървинг Лозано след това го запечата с извит удар шест минути от време, за да завърши контраатака.

С четвъртата си поредна победа за откриване на сезона, Наполи отстъпи на две точки от защитния шампион Интер Милан и Милан.

Удинезе, който влезе в игра без загуба, остана на пет точки зад Наполи.

(Тази история не е редактирана от персонала на Top News и е автоматично генерирана от синдикирана емисия.)