Гоа се премества в четвърт от Купата на Дюран с победа над Судева Делхи

Повечето ходове на Гоа се случваха от десния фланг със Серитон Фернандес, Ромарио Йесурай и испанеца Алберто Ногера Рипол, които се комбинираха добре. Точно когато изглеждаше, че полувремето ще завърши без гол, Немил 452 отприщи мощен маша от лявата крака от извън полето във втората и последна минута на добавеното време, за да победи цялостно вратаря Сачин Джа.

• Страна:
  • Индия

ФК Гоа стана третият отбор, който влезе в четвъртфиналите на 130 -ия футболен турнир за Купа Дюран, след като спечели Судева Делхи Учтиви голове на ФК 2-1 от МохамедНемил и ХорхеОртиз Мендоса тук в понеделник.

колко сезона има в приказната опашка

Уилям вкара от дузпа за Судева.

Двете страни се сблъскаха в среща от група В. на стадион Солт Лейк.

Докато Гоа поддържа рекорд от 100 процента победа след два мача, Судева сега са слезли и в двете им и са извън сметката.

Играта, играна отново при тежки условия под краката и понякога при силен дъжд, трябваше да бъде завършена под светлините на VYBK през втората половина.

През първата половина на играта не бяха създадени ясни шансове, въпреки че Судева все пак успя да получи няколко половин шанса. Повечето ходове на Гоа се случваха от десния фланг с Man of the MatchSeriton Fernandez , Ромарио Йесурай и испанец Алберто NogueraRipoll комбиниране добре.

Точно когато изглеждаше, че полувремето ще завърши без голове, Немил (45+2) отприщи мощен маша с леви крака извън наказателното поле през втората и последна минута на добавеното време, за да победи вратаря Сачин Джа изчерпателно. Това беше страхотна стачка и дойде от нищото.

Судева започна второто полувреме на предния крак и беше решен да изравни. Те създадоха два шанса през първите 10 минути, но не успяха да реализират.

Треньор Ченчо Дорджи повлия на промените за Судева в търсене на еквалайзер, но на Делхи отборът претърпя още едно неуспех, като загуби вратаря на първия избор Сачин заради контузия.

ФК Гоа, от друга страна, вървеше от сила в сила. В 63 -ата минута Рипол пропусна сравнително просто едно към едно със Судева заместник -пазач Легенд Сингх , удряйки право в него.

Това щеше да бъде последният му принос в играта, след като минута по -късно Гоа играе на Jua Ferrando Fenoll повлия на тройна промяна, като доведе до себе си испанците на Рипол Еду Бедия и ХорхеОртиз Мендоса заедно с Бризон Фернандес да го замени освен Глан Мартинс и голмайстор Немил.

Промяната работи като Ortiz вкара втория за Гоа в 80 -ата минута с удар от границата на наказателното поле, който победи Легенда, удари долната страна на напречната греда и падна, преди да излезе.

Судева наистина се утеши много късно в контузия, когато Уилям Паулианхум (90+8) реализира точков удар, благодарение на фаул от Еду Бедия в кутията, но беше твърде късно.

(Тази история не е редактирана от персонала на Top News и е автоматично генерирана от синдикиран емисия.)